Dachówka cementowa Euronit

Euronit Sp. z .o.o. powstała w 1998 roku. Jej głównym zadaniem jest produkcja i sprzedaż dachówek na terenie Polski. Firma posiada dwa zakłady produkcyjne - w Olkuszu na południu Polski, gdzie mieści się również centrala spółki oraz w Chojnicach na północy Polski. W odpowiedzi na potrzeby klientów spółka w swojej ofercie ma rozwiązania dla różnych zakresów działalności - dachów, elewacji zewnętrznych oraz wnętrz. Wszystkie proponowane materiały odznaczają się wysoką jakością i posiadają wymagane przez polskie prawo certyfikaty.

Produkty przeznaczone dla dachów to: dachówki Euronit, płytki dachówkowe, płyty faliste z włóknocementu oraz deski elewacyjne Cedral. Jako okładziny elewacji zewnętrznych i wewnętrznych proponujemy płyty elewacyjne z włóknocementu o zróżnicowanej fakturze powierzchni oraz grubości. Warto również zapoznać się z naszą ofertą płyt budowlanych.

Powrót

Euronit Ekstra

Dachówka Ekstra Euronit to tradycyjna dachówka, charakteryzująca się dwoma symetrycznymi wybrzuszeniami. Jest idealnym rozwiązaniem dla dachów o małych powierzchniach ustawionych pod różnym kątem. Zbudowana jest z wysokowartościowego betonu barwionego w masie, pokrytego podwójną warstwą specjalnej, zagęszczonej farby akrylowej HDS. Zapewnia to gładką powierzchnię dachówki, trwałą kolorystykę i małą podatność na zabrudzenia. Przy produkcji wykorzystywane są nowoczesne technologie, a szczególny nacisk kładzie się na ekologiczny przebieg całego procesu. Dachówka Ekstra Euronit to tradycja, elegancja i prostota formy.

Euronit Ekstra akryl brązowa
Ekstra akryl brązowa
Euronit Ekstra akryl ciemnoczerwona
Ekstra akryl ciemnoczerwona
Euronit Ekstra akryl ciemnoszara
Ekstra akryl ciemnoszara
Euronit Ekstra akryl czerwona
Ekstra akryl czerwona
Euronit Ekstra akryl szara
Ekstra akryl szara

Cennik dachówek Euronit już niepotrzebny!

Teraz możesz wycenić swój dach w 10 minut, za darmo i bez czekania!
Nasz kalkulator to proste, intuicyjne i darmowe narzędzie do samodzielnego sporządzania profesjonalnej wyceny dachu.

Rozpocznij wycenę

Euronit Profil S

Dachówka Profil S to przypominająca falę klasyczna dachówka, której kształt jest bardzo charakterystyczny. Na dużych, prostych połaciach uzyskuje szczególnie ciekawy efekt. Cechuje ją niepowtarzalny urok, lekkość i dynamizm. Dzięki specjalnej technologii produkcji i zastosowaniu potrójnej, zagęszczonej farby akrylowej HDS powierzchnia dachówki jest gładka, ma trwałą kolorystykę i małą podatność na zabrudzenia. Materiał, z którego wykonano dachówkę Euronit Profil S, to wysokowartościowy beton barwiony w masie.

Euronit Profil S akryl brązowa
Profil S akryl brązowa
Euronit Profil S akryl ciemnoczerwona
Profil S akryl ciemnoczerwona
Euronit Profil S akryl ciemnoszara
Profil S akryl ciemnoszara
Euronit Profil S akryl czerwona
Profil S akryl czerwona
Euronit Profil S duratop antracyt
Profil S duratop antracyt
Euronit Profil S duratop moka
Profil S duratop moka
Euronit Profil S duratop ognista czerwień
Profil S duratop ognista czerwień


Cennik dachówek Euronit już niepotrzebny!

Teraz możesz wycenić swój dach w 10 minut, za darmo i bez czekania!
Nasz kalkulator to proste, intuicyjne i darmowe narzędzie do samodzielnego sporządzania profesjonalnej wyceny dachu.

Koszt dachu
Rozpocznij wycenę
Powrót