IVT

Dachówka ceramiczna Braas

Dachówki ceramiczne Brass najlepiej sprawdzają się w przypadku dachów spadzistych. Warto ich użyć także w przypadku pokrywania dachu z dużą ilością załamań czy lukarn, nie wymagają bowiem przycinania przy dopasowy-waniu do kształtu dachu. Dachówki ceramiczne to materiał o wysokich parametrach technicznych. Charakteryzują się odpornością na oddziaływanie czynników atmosferycznych, takich jak deszcz czy wahania temperatury. Są również niepalne. Ze względu na swój ciężar (39-65 kg/m˛ pokrycia) pokrycie ceramiczne wymaga zastosowania odpowiednio wytrzymałej konstrukcji dachowej - elementy więźby muszą mieć duże przekroje.

Jednak dzięki wadze dachówek ceramicznych zyskujemy pewność, że wichury i porywiste wiatry nie zniszczą pokrycia. Zerwanie takiej dachówki przez wiatr jest bowiem bardzo trudne. Pokrycie z dachówek ceramicznych zapewnia także dobry mikroklimat w pomieszczeniach. Dzięki porowatej strukturze dachówek ceramicznych materiał ten jest wysoce paroprze-puszczalny - dzięki temu dach "oddycha".  Kolejną ich zaletą jest zdolność dużej akumulacji ciepła, co powoduje że temperatura zewnętrzna nie jest przekazywana do wnętrza budynku.

Powrót

Braas Opal

Dachówka Karpiówka Opal ma elegancką formę i głęboką barwę, podobnie jak kamień szlachetny o tej samej nazwie. To dachówka naprawdę stylowa. W swej klasycznej formie jest to jedna z najbardziej znanych dachówek. Produkuje się ją z surowców podlegających nieustannej kontroli, według ścisłych wytycznych. Pokrywę stanowi tu kwarcowa lub szlachetna angoba daje to wyjątkowo gładką powierzchnię oraz świetliste, głębokie barwy. Połacie dachu mogą być kształtowane dowolnie, tworząc nawet skomplikowane formy architektoniczne. Wszystko to dzięki małym wymiarom dachówki, które doskonale wypełniają urozmaicone kształty dachu. Tak zbudowane pokrycie dachu jest piękne, trwałe i wytrzymałe.

Braas Opal angoba antracytowa
Opal angoba antracytowa
Braas Opal angoba brązowa
Opal angoba brązowa
Braas Opal angoba czarna kryształowa
Opal angoba czarna kryształowa
Braas Opal angoba kasztanowa
Opal angoba kasztanowa
Braas Opal angoba miedziana
Opal angoba miedziana
Braas Opal angoba sosnowa
Opal angoba sosnowa
Braas Opal angoba tekowa
Opal angoba tekowa
Braas Opal naturalna czerwona
Opal naturalna czerwona

Cennik dachówek Braas już niepotrzebny!

Teraz możesz wycenić swój dach w 10 minut, za darmo i bez czekania!
Nasz kalkulator to proste, intuicyjne i darmowe narzędzie do samodzielnego sporządzania profesjonalnej wyceny dachu.

Rozpocznij wycenę

Braas Rubin 13V

Dachówka Rubin 13V powstała w wyniku współpracy technologów firmy Monier z mistrzami sztuki dekarskiej. Piękno tradycji zostało tu połączone z nowoczesną technologią dachówek przesuwnych. Dachówki Rubin 13V charakteryzuje duża swoboda przesuwu (do 30 mm), zoptymalizowany profil, niewielka waga pojedynczej sztuki, a także barwienie w masie. Szczególnie barwienie w masie jest technologią nowoczesną, pozwalającą zwiększyć estetykę pokrycia dachowego. Poddane procesowi zabarwienia masy glinianej dachówki mają podobny kolor zarówno na wierzchu, jak i w środku. To rozwiązanie umożliwia zachowanie harmonijnego i intensywnego koloru dachu przez wiele lat. Tak przygotowana dachówka spełnia najwyższe wymagania estetyczne, a dodatkowo zyskuje walory użytkowe.

Braas Rubin 13V angoba antracytowa
Rubin 13V angoba antracytowa
Braas Rubin 13V angoba błyszcząca czarny brylant
Rubin 13V angoba błyszcząca czarny brylant
Braas Rubin 13V angoba błyszcząca czarny kryształ
Rubin 13V angoba błyszcząca czarny kryształ
Braas Rubin 13V angoba błyszcząca kasztanowa
Rubin 13V angoba błyszcząca kasztanowa
Braas Rubin 13V angoba błyszcząca tekowa
Rubin 13V angoba błyszcząca tekowa
Braas Rubin 13V angoba brązowa
Rubin 13V angoba brązowa
Braas Rubin 13V angoba miedziana
Rubin 13V angoba miedziana

Braas Turmalin

Dachówka Turmalin to nowość wśród dachówek ekskluzywnych, która przekonuje swoim wzorem. Charakterystyczny dla niej jest prosty profil, a także niezwykle gładka powierzchnia. Kontury dachówki to idealne zestawienie eleganckiego i nowoczesnego wzornictwa. W tym modelu połączono wysoką estetykę z pięknem prostoty i funkcjonalnością. Taki nowoczesny dach ceramiczny jest trwały i elegancki, a równocześnie stworzony według najnowszych technologii. Zmienny odstęp łat sprawia, że dachówka ta jest bardziej wydajna i tym samym idealnie wpasowuje się w potrzeby obiektów.

Braas Turmalin angoba antracytowa
Turmalin angoba antracytowa
Braas Turmalin angoba kasztanowa
Turmalin angoba kasztanowa
Braas Turmalin angoba miedziana
Turmalin angoba miedziana
Braas Turmalin angoba szara
Turmalin angoba szara


Cennik dachówek Braas już niepotrzebny!

Teraz możesz wycenić swój dach w 10 minut, za darmo i bez czekania!
Nasz kalkulator to proste, intuicyjne i darmowe narzędzie do samodzielnego sporządzania profesjonalnej wyceny dachu.

Koszt dachu
Rozpocznij wycenę
Powrót
KODA