Gerard

Dachówka ceramiczna Tondach

Firma Tondach chwalona jest przez inwestorów przede wszystkim za bardzo dobry stosunek ceny do jakości, gdyż oferowane dachówki są dostępne dla inwestora o przeciętnym budżecie. W cenie niewiele odbiegającej od kwot, jakie musimy zapłacić za dachówki cementowe producent Tondach oferuje dachówkę ceramiczną o wysokiej jakości i solidnym wykonaniu. Cennik dachówek Tondach zawiera propozycje dla mniej i bardziej zamożnych Klientów. Często powtarzana jest opinia, że dachówki Tondach nie tylko są pokryciem wysokiej jakości, ale także długo zachowują swoje walory estetyczne, sprawiają, że dach prezentuje się szlachetnie i przez długi czas cieszy mieszkańców swoim wyglądem. Oszczędność, opłacalność, bardzo dobry stosunek jakości do ceny – to epitety, które wyjątkowo często pojawiają na temat firmy Tondach na forach o tematyce budowlanej. Warto zatem poważnie rozważyć tego producenta dachówek przy wyborze pokrycia swojego domu.

Powrót

Tondach Falcovka

FALCOVKA 11 to dachówka zakładkowa o klasycznym kształcie, który powstał w XIX wieku. Głębokie zakładki w części górnej i bocznej zapewniają wysoka szczelność dlatego Falcovka 11 idealnie nadaje się do pokrywania połaci dachów leżacych w trudnych warunkach klimatycznych. Nowoczesny, wielkoformatowy kszałt umożliwia szybkie oraz efektywne pokrywacie dachu. Minimalne nachylenie dachu wynosi 30 stopni.

Tondach Falcovka angoba ciemnobrązowa
Falcovka angoba ciemnobrązowa
Tondach Falcovka angoba czarna
Falcovka angoba czarna
Tondach Falcovka angoba miedziana
Falcovka angoba miedziana
Tondach Falcovka glazura grafitowa
Falcovka glazura grafitowa
Tondach Falcovka glazura wiśniowa
Falcovka glazura wiśniowa
Tondach Falcovka naturalna ceglasta
Falcovka naturalna ceglasta

Tondach Figaro 11

FIGARO to ekonomiczna wielkowymiarowa dachówka suwakowa o nowoczesnym kształcie różniąca się od pozostałych typów dachówek. Powierzchnia pokryta dachówką Figaro tworzy spokojną, równą i gładką strukturę. Żłobienia w linii wertykalnej i horyzontalnej gwarantują bardzo dobre zabezpieczenie domu w regionach o trudnych warunkach klimatycznych. Właściwości dachówki zapewniają łatwe, bezpieczne i o wysokiej jakości pokrycie dachu z przesunięciem aż o 35 mm. Minimalny kąt pokrycia dachu wynosi 30 stopni.

Tondach Figaro 11 angoba brąz
Figaro 11 angoba brąz
Tondach Figaro 11 angoba czarna
Figaro 11 angoba czarna
Tondach Figaro 11 angoba czerwona
Figaro 11 angoba czerwona


Cennik dachówek Tondach już niepotrzebny!

Teraz możesz wycenić swój dach w 10 minut, za darmo i bez czekania!
Nasz kalkulator to proste, intuicyjne i darmowe narzędzie do samodzielnego sporządzania profesjonalnej wyceny dachu.

Koszt dachu
Rozpocznij wycenę
Powrót
Roto