Budmat
1
2
Wymiary
3
Izolacja
4
Okna dachowe
5
Rynny
Wycena

Proces wyceny: Wprowadzenie

Kalkulacja kosztu dachu z dachówki jest niewątpliwie kwestią skomplikowaną. Bez szerokiej znajomości wszystkich aspektów branży dachowej inwestor indywidualny nie jest w stanie samodzielnie dokonać miarodajnej wyceny dachu. Niniejsze narzędzie pozwoli Ci dokładnie wyliczyć całkowitą cenę Twojego dachu w różnych konfiguracjach i pomoże podjąć decyzję, które pokrycie będzie najwłaściwsze. Kalkulator jest całkowicie darmowy.

Jak przebiega wycena dachu z dachówki

Proces wyceny trwa około 10 minut i przebiega w 5 prostych krokach:

Koszt dachu
Rozpocznij wycenę

Jak wygląda kalkulacja?

Po przejściu przez wszystkie kroki automatycznie zostanie wyliczony dokładny koszt Twojego na podstawie aktualnych cen. Otrzymasz profesjonalną wycenę swojego dachu dla kilkudziesięciu różnych wariantów typu pokrycia. Będziesz miał możliwość szybkiego wyboru konkretnego modelu/kształtu dachówki, jej koloru, i rodzaju wykończenia. Szczegóły wyceny zawierać będą listę wszystkich elementów składających się na Twój dach wraz ze zdjęciami produktów, cenami jednostkowymi i udzielonymi rabatami.

Świadomy wybór

Wycena końcowa daje doskonały obraz jak kształtuje się cena kompletnego dachu pokrytego dachówką w zależności od wybranego produktu. W każdej chwili możesz powrócić do poprzednich kroków i zmienić wprowadzone wartości lub dodać/usunąć niektóre elementy. Każda zmiana powoduje uaktualnienie ceny końcowej. Otrzymujesz możliwość porównania i świadomego wyboru swojego dachu.

Możliwość zakupienia pokrycia

Po przeanalizowaniu wszystkich możliwości i porównaniu cen będziesz mógł skontaktować się z naszym konsultantem. Wycena oraz rozmowa z doradcą jest w pełni darmowa. Sprzedawca zweryfikuje wprowadzone przez Ciebie parametry dachu, udzieli porad i przedstawi szczegółowe warunki zakupu dachu w firmie APK Sp. z o.o.

Pomoc w kalkulacji dachu oraz informację o zamówieniach uzyskają Państwo u naszego doradcy Rafała Włodarskiego pod tel. 504-730-660 lub e-mail rafal.wlodarski@phd.pl

Rozpocznij wycenę
Roto